Zaznacz stronę

Folie

FOLIE OKIENNE

Prawidłowy montaż folii gwarantuje optymalną efektywność i poprawne jej funkcjonowanie przez wiele lat. Wykonujemy profesjonalny montaż folii okiennych, dekoracyjnych i bezpiecznych oraz świadczymy fachową pomoc w doborze odpowiedniego rodzaju folii dla danego typu szkła lub poliwęglanu w celu uzyskania idealnego efektu na którym zależy naszemu klientowi.

Po co stosować folie okienne:

obniżają temperaturę i redukują koszty ogrzewania

zapewniają prywatność w gęstej zabudowie

nadają oknom ciekawy wygląd

eliminują niekorzystne działanie promieni UV

zapewniają ochronę przed włamaniem

eliminuje efekt odblasków na monitorach

 Montujemy folie najwyższej jakości z wieloletnią gwarancją, a w ofercie posiadamy:

folie wewnętrzne i zewnętrzne

folie termoizolacyjne, przeciwsłoneczne, lustrzane

folie antywłamaniowe i dekoracyjne

folie przeciwsłoneczne na poliwęglan

Jedną z najbardziej popularnych folii, a także bardzo dobrym rozwiązaniem redukującym ilość ciepła, które przedostaje się do budynku przez okna są folie przeciwsłoneczne. Taki produkt można wykorzystać zamiast klimatyzacji lub jako jej uzupełnienie. Rozwiązanie to sprawdza się zarówno latem, jak i zimą. W upalne dni, wnętrza nagrzewają się mniej i oszczędzamy na klimatyzacji, w zimę zaś folia redukuje utratę ciepła i oszczędzamy dzięki niej również na ogrzewaniu. Ponadto folie tego typu generują efekt lustra co zapewnia większy komfort użytkownikom lokali, a ograniczenie promieni słonecznych eliminuje efekt rażenia światłem oraz odblaski na monitorach i TV. Dużą zaletą jest prawie 100% wyeliminowanie niekorzystnych promieni UV, które negatywnie wpływają na Nasze wnętrza w tym, meble, książki i inne przedmioty.

 

Folie antywłamaniowe zabezpieczają przed włamaniem, kradzieżą lub napadem, chronią twoje mienie i życie. Są produktem trudnopalnym i kwasodpornym, odpornym na zarysowania i bardzo trwałym. Posiadają atesty i certyfikaty Instytutu Techniki Budowlanej , Państwowego Zakładu Higieny, HAACP oraz inne. Występują w kilku klasach.

Folie antywłamaniowe to samoprzylepne folia ochronna o grubości od 300 µm. Folia składa się z przezroczystej, wytrzymałej, elastycznej i odpornej na zużycie folii poliestrowej, która zwiększa odporność szkła na ciśnienie, uderzenia, wstrząsy oraz wysoką temperaturę. W przypadku stłuczenia szkła folia zapobiega całkowitemu pęknięciu szyby, utrzymując odłamki szkła w całości. Jednak w przeciwieństwie do folii ochronnych, folie antywłamaniowe wytrzymują zdecydowanie większą siłę, na przykład przy rzucaniu kamieniami, tym samym zapewniają większe bezpieczeństwo. Folia antywłamaniowa zdecydowanie wzmacniania powierzchnię szklaną i tym samym zmniejsza ryzyko obrażeń ciała i szkód materialnych.

Call Now ButtonZadzwoń 517 190 092