O nas

Nieprzerwanie działamy na polskim rynku od 2009 roku. Sprzedajemy, dostarczamy i montujemy okna i drzwi z pcv,  oraz drewna jak również drzwi z MDF, HDF i stalowe. Zawsze stawiamy na jakość, a nie ilość, stąd wybór najlepszych i sprawdzonych dostawców.

Priorytetem w firmie jest świadczenie usług mających na celu naprawa okien i drzwi na terenie północno wschodniej Polski. Prowadzimy serwis okien Białystok, gdzie mieści się siedziba firmy, a także w promieniu 150 km. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonywać usługi na najwyższym poziomie na markowych renomowanych produktach.

Wykwalifikowany serwis okien pomoże Tobie w takich działaniach jak wymiana szyby, naprawa drzwi balkonowych lub w innych czynnościach związanych z naprawą okien.

Pracujemy w każdych warunkach pogodowych, zwłaszcza późną jesienią czy zimą, gdyż w tym okresie niezbędne jest sprawne oraz bardzo dokładne uszczelnianie okien. W tworzeniu skutecznej bariery przed zimnem i wiatrem, a także dużymi ulewami niezbędna jest skuteczna regulacja okien, wymiana uszczelek, montaż docisków, czy też wymiana lub naprawa okuć.

Ważną rolę odgrywają też pakiety szybowe, to przez nie pomieszczenia tracą najwięcej ciepła. Wymiana szyby w oknie na termoizolacyjne, dwukomorowe, a nawet szyby antywłamaniowe czy dźwiękoszczelne to usługa, którą świadczymy przy profilach PCV i aluminium oraz oknach i drzwiach drewnianych.

Oprócz serwisowania, świadczymy również usługi sprzedaży oraz montażu rolet, moskitier, plis oraz innych elementów ozdobnych i osłaniających okna i drzwi jak również samych okien i drzwi wykonanych z profili PCV i drewna.

Wiemy jak dokuczliwe potrafią być komary, meszki i inne owady, które nawiedzają nasze mieszkania i domy. Dzięki naszej firmie szybko i skutecznie rozwiążesz ten problem, wystarczy montaż moskitier. Siatki na ramach aluminiowych, a nawet drzwi ramkowe na zawiasach sprężynowych, czy też moskitiery do drzwi przesuwnych, na okna dachowe, tzw. moskitiery rolowane to systemy, które pomogą zabezpieczyć się przed niechcianymi insektami.

Latem dokucza nam nadmiar słońca. Masz słoneczny, oszklony salon? Montaż rolet zaciemniających z powłoką aluminiową nie tylko powstrzyma promienie słoneczne ale również zapewni izolację cieplną i zatrzyma odrobinę chłodu w Twoim pokoju.

Podejmujemy się montażu listew aluminiowych w miejscach narażonych na odparzenia- łuszczenie warstwy lakierniczej w oknach drewnianych.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, którzy potrzebują jednorazowej usługi jak również do firm czy instytucji publicznych, gdzie proponujemy wieloletnią współpracę. Szanujemy czas klienta i dostosowujemy się z realizacją usługi do jego zaleceń, gdzie jej wykonanie w godzinach popołudniowych, czy też w weekendy nie jest żadnym wyzwaniem.

Na każde zlecenie udzielamy gwarancji.

 

Serwis okien Białystok - wymiana uszczelek, wymiana szyb, wymiana okuć.
Naprawa okien Ełk - kompleksowy serwis okien w Ełku.

 

Zadzwoń do nas +48 517 190 092 lub napisz forwis@wp.pl
odwiedź nasz profil na FB