Zaznacz stronę

Folie

FOLIE OKIENNE, NA POLIWĘGLAN ORAZ KAŻDY RODZAJ SZKŁA

Prawidłowy montaż folii gwarantuje optymalną efektywność i poprawne jej funkcjonowanie przez wiele lat. Wykonujemy profesjonalny montaż folii okiennych, dekoracyjnych, akustycznych i bezpiecznych oraz świadczymy fachową pomoc w doborze odpowiedniego rodzaju folii dla danego typu szkła lub poliwęglanu w celu uzyskania idealnego efektu na którym zależy naszemu klientowi.

Po co stosować folie okienne:

obniżają temperaturę i redukują koszty ogrzewania

zapewniają prywatność w gęstej zabudowie

nadają oknom ciekawy wygląd

eliminują niekorzystne działanie promieni UV

zapewniają ochronę przed włamaniem

eliminuje efekt odblasków na monitorach

 Montujemy folie najwyższej jakości z wieloletnią gwarancją, a w ofercie posiadamy:

folie wewnętrzne i zewnętrzne

folie termoizolacyjne i dekoracyjne

folie dedykowane na poliwęglan

folie gwarantujące ochronę i dyskrecję

folie antywłamaniowe i akustyczne

folie w kolorach i lustrzane

Jedną z najbardziej popularnych folii, a także bardzo dobrym rozwiązaniem redukującym ilość ciepła, które przedostaje się do budynku przez okna są folie przeciwsłoneczne. Występują w kilku wariantach i odcieniach stąd pewność, że każdy klient znajdzie produkt dopasowany do swoich potrzeb i upodobań. Folie termoizolacyjne można wykorzystać zamiast klimatyzacji lub jako jej uzupełnienie. Rozwiązanie to sprawdza się zarówno latem, jak i zimą. W upalne dni, wnętrza nagrzewają się wolniej, gdzie realne obniżenie temperatury sięga do nawet 7 stopni Celsjusza, dzięki czemu oszczędzamy na klimatyzacji. Zimą natomiast folia redukuje utratę ciepła na szybie nawet do 30%, dzięki czemu oszczędzamy również na ogrzewaniu. Ponadto folie tego typu generują efekt lustra co zapewnia większy komfort użytkownikom lokali, a ograniczenie promieni słonecznych eliminuje efekt rażenia światłem oraz odblaski na monitorach i TV. Dużą zaletą jest prawie 100% wyeliminowanie niekorzystnych promieni UV, które negatywnie wpływają na Nasze wnętrza w tym, meble, książki i inne przedmioty.

 

Folie antywłamaniowe zabezpieczają przed włamaniem, kradzieżą lub napadem, chronią twoje mienie i życie. Są produktem trudnopalnym i kwasodpornym, odpornym na zarysowania i bardzo trwałym. Posiadają atesty i certyfikaty Instytutu Techniki Budowlanej , Państwowego Zakładu Higieny, HAACP oraz inne. Występują w kilku klasach.

Folie antywłamaniowe to samoprzylepne folia ochronna o grubości od 300 µm. Folia składa się z przezroczystej, wytrzymałej, elastycznej i odpornej na zużycie folii poliestrowej, która zwiększa odporność szkła na ciśnienie, uderzenia, wstrząsy oraz wysoką temperaturę. W przypadku stłuczenia szkła folia zapobiega całkowitemu pęknięciu szyby, utrzymując odłamki szkła w całości. Jednak w przeciwieństwie do folii ochronnych, folie antywłamaniowe wytrzymują zdecydowanie większą siłę, na przykład przy rzucaniu kamieniami, tym samym zapewniają większe bezpieczeństwo. Folia antywłamaniowa zdecydowanie wzmacniania powierzchnię szklaną i tym samym zmniejsza ryzyko obrażeń ciała i szkód materialnych.

Call Now ButtonZadzwoń 517 190 092