Zaznacz stronę

Montaż

Osłony okienne czyli rolety i plisy

Osłony okienne chronią Nasze wnętrze przed słońcem oraz gwarantują prywatność w gęstej zabudowie domów i bloków. Sprzedajemy i montujemy najpopularniejsze na rynku osłony okienne takie jak rolety i plisy.
Posiadamy różne wzornictwo kolorów i materiałów, w tym popularny od kilku lat rodzaj rolet typu dzień- noc.
Nasze doświadczenie pozwoliło wyłonić najlepszych dostawców i wprowadzić do oferty produkty trwałe i niezawodne tak by klient mógł cieszyć się ich użytkowaniem przez wiele lat.

Zadzwoń do nas +48 517 190 092

Siatki na okna i drzwi tarasowe

Jeśli moskitiery to tylko na profilach aluminiowych. Stawiamy przede wszystkim na trwałość produktu, a ta w przypadku siatek na profilach aluminiowych wynosi długie lata.
Bierzemy odpowiedzialność za dostarczone i zamontowane produkty w związku z tym liczy się dla Nas zadowolenie klienta.
W ofercie posiadamy moskitiery do okien PCV i drewnianych jak również moskitiery drzwiowe, które zapewniają komfort z korzystania z tarasów i balkonów.
Gwarantujemy szeroki wybór kolorów oraz dopasowanie do każdego typu okna i drzwi.

Nawiewniki

Wiemy jak istotna jest wentylacja w budynkach mieszkalnych tak więc doradzamy i wspieramy klientów swoją wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy w stanie zamontować nawiewniki na osadzonych oknach PCV jak również zamiennie zaproponować lepsze, zazwyczaj szczelne urządzenia, które poprawią komfort przebywania w pomieszczeniach oraz używania wentylacji w sposób umiarkowany bez nadmiernego wychładzania pomieszczeń.

Zadzwoń do nas +48 517 190 092

Szyby

Wymiana szyby w oknach i drzwiach wykonanych z profili PCV, aluminium oraz z drewna. Gwarantujemy pełen profesjonalizm, idealne dobranie materiału zgodnie z wytycznymi producenta. Jesteśmy w stanie zaproponować też inne rozwiązanie. W Naszej ofercie posiadamy pakiety szybowe: szyby termoizolacyjne, pakiet dwuszybowy, pakiet trzyszybowy, szyby przeciwsłoneczne, szyby kolorowe, szyby z lustrem weneckim, szyby z ciepłą ramką, szyby bezpieczne oraz szyby antywłamaniowe.
Każdy oferowany przez Nas pakiet i usługa objęta jest gwarancją producenta szyb!

Call Now ButtonZadzwoń 517 190 092