Zaznacz stronę

Termowizja

Budownictwo nie jest doskonałe i może przysporzyć wielu zmartwień dotyczących nieprawidłowego montażu okien, drzwi balkonowych czy też błędnie wykonanego docieplenia poddasza, źle ułożonej elewacji ze styropianu lub innych czynności, które przyczyniają się nie tylko do utraty ciepła w budynkach mieszkalnych, ale źle zaizolowane ściany czy przewiewy przy oknach w perspektywie czasu powodują powstawania pleśni i niebezpiecznych dla zdrowia grzybów.

Prowadzimy usługę badania kamerą termowizyjną mieszkań, domów i budynków ogrzewanych by wskazać dokładne miejsce występowania mostków termicznych i nadmiernych wychłodzeń.

 

Badanie kamerą termowizyjną w praktyce.

Dobre warunki na przeprowadzenie profesjonalnych badań powinny spełniać szereg powiązanych zależności, takich jak temperatury wewnątrz i na zewnątrz, wiatr, nasłonecznienie i wiele innych. Dla przeprowadzenia badań podstawowych wystarczy nam duża różnica temperatur między stroną zewnętrzną i wewnętrzną obiektu badanego, która pozwoli na wychwycenie wewnątrz budynku przewiewów punktowych, które to najczęściej sprawiają największe problemy użytkownikom.

 

 

Zadzwoń do nas +48 517 190 092 lub napisz forwis@wp.pl
odwiedź nasz profil na FB

Call Now ButtonZadzwoń 517 190 092